info@helmc.com
Μια αξέχαστη βραδιά για το ICS Greek Branch
![Μια αξέχαστη βραδιά για το ICS Greek Branch 1 Party jpg](https://helmc.com/wp-content/uploads/2024/04/Party-jpg.webp)
Την Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου 2024, η κοινότητα του ICS συγκεντρώθηκε στην καρδιά του Πειραιά για να καλωσορίσει τους νεότερους σπουδαστές και να επανασυνδεθεί με τους αποφοίτους και τα Μέλη. Η ατμόσφαιρα που φιλοξενήθηκε στο “Shakespeare in Love” ήταν ηλεκτρισμένη από ζεστασιά, γέλιο και την υπόσχεση για νέα ξεκινήματα. Ήταν κάτι περισσότερο από ένα απλό πάρτι – ήταν η αρχή ενός συναρπαστικού ταξιδιού!